Tüm Sürümler İçin Windows 7 Ürün Anahtarları 32bit+64bit (2023)

paradetay.net

Tüm Sürümler İçin Windows 7 Ürün Anahtarları 32bit+64bit. Windows 7 için doğru ürün anahtarını aramak, değerli zamanınızın çoğunu boşa harcar. Kişisel olarak birkaç saatimi boşa harcıyorum ama aldığım tek şey sahte veya sahte anahtarlar. Birkaç kişi bana bu sorunu iletişim sayfasından ve hatta e-posta yoluyla sormasına rağmen.

Windows 7 Ürün Anahtarları

Şimdi sesinizi duymaya başladım ve sonunda bu sorunu çözmek için WinOS’unuz için yüzde 100 çalışan ve orijinal bir lisans buldum. Sizin için gizli bir gizemim olduğu için, bu kılavuza sonuna kadar bağlı kaldığınızdan emin olun.

Ürün Anahtarı nedir?

Windows lisans anahtarı, bu işletim sistemini etkinleştirmek için kullanılan 25 karakterlik bir anahtardır. Bu lisans, sahte veya geçerli olup olmadığını bilmelerini sağlayan ayrıntılar sağlar. Bir kullanıcı masaüstüne bir Windows işletim sistemi yüklediğinde, ürün anahtarı ondan bunu etkinleştirmesini ister. Bu lisansa sahip değillerse, yalnızca 15 gün boyunca deneme sürümü olarak kullanabilirler.

Bu, esas olarak korsan yazılımları durdurmak için kullanılır çünkü bunlar olmadan değersizdirler, her yazılımın kendi lisansı vardır. Benzer şekilde, bir kullanıcının lisansı yoksa, Windows 7 özelliklerinin çoğu kullanılmayacaktır. Bu, OTA güncellemelerini almayı, temayı ayarlayamamayı, diğer ayarları değiştirememeyi ve ekranlarında rahatsız edici bir filigran bulundurmayı içerir.

Windows 7 Ultimate Ürün Anahtarı

 • YM8MJ-JKTGM-8GFQ6-X499R-FT7V7
 • 2T7KM-3K29X-93T9J-M4CMV-B9YB2
 • JHY4Q-NH85H-XK8VD-9Y68P-RFQ43
 • 45KI6-6GY6Y-KHXCQ-7DDY6-TF7CD
 • LOHY7-P3ERP-ZXYCV-Q2H7C-FCGFR
 • EHY4Q-VB55H-XK8VD-5Y68P-RFQ43
 • P72CK-2Y3B8-YGHDV-293QB-QKJJM

Bu işletim sisteminin ayrıca Windows 10, Home Premium, Supreme, Professional, Starter, Home Basic ve diğerleri gibi farklı sürümleri vardır. Bazı özellikleri Ultimate’ta bulabileceğiniz ancak teknikte bulamadığınız için bu sürümler farklıdır.

Tüm bu sürümlerin maliyeti de daha fazla özellik nedeniyle farklı olsa bile. Windows 7’nin pahalı sürümü, herkesin istediği her özelliğe sahip olduğu için Ultimate’dir. İşte en son Windows etkinleştirme anahtarları. Bu sürümle, örneğin, 35 dili, Sanal Masaüstünü, AppLocker’ı vb. destekleyen BitLocker özelliğine sahip olacaksınız.

Bu nedenle kendi ürün anahtarına sahiptir çünkü bir Ultimate üzerinde uzman anahtarı kullanmaya çalıştığınızda geçersiz anahtar sorunuyla karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle, bu sorunu önlemek ve pencerelerinizi ücretsiz olarak etkinleştirmek için, yalnızca Ultimate anahtarını kopyaladığınızdan emin olun.

Windows 7 Profesyonel Ürün Anahtarı

 • AXBS6-LR9OV-MEYF5-RMJB9-UCRT2P
 • FJH38-9YYTR-3RHFDJ-KSFDH-PPTR5
 • 4BBWE-OP782-7IRPO-55WUI-RPIO7
 • GMJQF-JC7VC-76HMH-M4RKY-V4HX6
 • 237XB-GDJ7B-MV8MH-98QJM-24367
 • WEOPT-UIORE-TY896-7893-NCVM2

Yukarıdaki paragrafta daha önce de belirttiğimiz gibi, her sürüm bir sonrakinden farklıdır. Benzer şekilde, Windows 7 Professional, yalnızca özellikleriyle değil, Ultimate’tan çok farklıdır, aynı zamanda fiyat eşitsizlikleri de vardır. Bu profesyonel sürümün maliyeti 158 ABD Doları iken, son sürüm için özellikler nedeniyle yalnızca 119 ABD Doları tutarındadır.

Bu sürümde, Dinamik Disk Desteği, Dosya Şifreleme (BitLocker’a benzer, ancak bu kadar güvenli değil) gibi bazı gelişmiş seçenekler elde edebilirsiniz. Üniversiteler ve okulların en çok kullandığı sunum modu da beraberinde geliyor. Bu nedenle, Windows XP SP3 sürümüne geri dönme seçeneği, bu yapının sağladığı en iyi özelliktir. Benzer şekilde, Windows 7 Professional anahtarları da diğer sürümlerden farklıdır, bu nedenle yukarıda verilen anahtarın yalnızca çoğaltıldığından emin olun.

Tüm Sürümler İçin Windows 7 Ürün Anahtarı 2023

Windows 7 Sürümleri Ürün Anahtarları
Ev Temel MM7DF-G8XWM-J2VRG-4M3C4-GR27X
başlangıç 7YWX9-W3C2V-D46GW-P722P-9CP4D
Ev Premium 33PXH-7Y6KF-2VJC9-XBBR8-HVTHH
Nihai V6V3G-9DB2T-BD4VC-44JVQ-6BVR2
Profesyonel TWF78-W7H8T-KXD8C-YDFCQ-HK4WG
Girişim C29WB-22CC8-VJ326-GHFJW-H9DH4
Kurumsal E SK8WH-JVQDM-C9HVC-YR2XC-8M76G

En popüler sürümler için zaten Windows 7 ürün anahtarlarını verdim, ancak bazı kişiler başka sürümler kullanıyor. Bu nedenle, kopyalamadan önce her Windows sürümü için sürüm adını okuduğunuzdan emin olmak için lisans aşağıdadır.

Ayrıca Okuyun: Tüm Sürümler İçin Windows 10 Ürün Anahtarları (32bit+64bit)

CMD Kullanarak Windows 7 Ürün Anahtarı Nasıl Bulunur?

Windows’u zaten bir aşamada etkinleştirdiniz ve şimdi onu yeniden yüklemek istiyorsunuz, ancak orijinal anahtarı unutuyorsunuz ve şimdi onu nasıl bulacağınızı öğrenmek istiyorsunuz. Ardından, dizüstü bilgisayarınızdan veya kişisel bilgisayarınızdan Windows 7 için ürün anahtarını hızlı bir şekilde bulmanıza yardımcı olacak basit bir kılavuz var.

Windows 7 ürün anahtarını bulmak için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir:

 1. Başlat menüsüne tıklayın ve bir CMD veya Bilgi İstemi komutuna göz atın.
 2. CDM simgesine sağ tıklayın ve Yönetici Olarak Çalıştır’ı seçin.
 3. Aşağıdaki komutu Komut İstemi’ne ekleyin.
(Get-WmiObject -query ‘select * from SoftwareLicensingService’).OA3xOriginalProductKey

Şimdi sadece enter tuşuna basın ve sadece Yönetici Parolası yazacak ve tekrar enter tuşuna basın, bir sonraki sayfada Windows’unuz için lisans anahtarını göreceksiniz.

Windows 7 Ürün Anahtarı Nasıl Bulunur?

Ürün Anahtarları Olmadan Windows 7 Nasıl Etkinleştirilir?

Anahtarı bulsalar bile, hala Windows 7 aktivasyonu ile mücadele eden birçok kişi var. Windows XP’den sonra, bu işletim sistemi şimdiye kadarki en eski ve en çok kullanılan Windows işletim sistemlerinden biridir. Bu nedenle Microsoft, hemen hemen her anahtarı kullanıyor veya engelliyor.

Ancak en iyi yanı, kullandığınız her Windows 7 sürümünde çalışması ve otomatik olarak algılayabilmesidir. Bunun yerine ister 32bit ister 64bit olsun tüm mimarilerde bulunabilir.

Herhangi bir lisans anahtarına ihtiyaç duymadığınız, sadece küçük bir program olan bu sorunu çözmeniz için bir bonus rehberim var. Bu uygulama virüsler, kötü amaçlı yazılımlar, truva atları ve diğer kötü amaçlı kodlar içermez, bu yüzden artık düşünmeyin. Tamam, kullanacağımız araç Windows 7 yükleyicisi. Bu harika araç hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız bu kılavuza göz atmayı unutmayın: Windows 7 Etkinleştirici.

Şimdi Windows 7’yi ürün anahtarı olmadan etkinleştirmeye ilişkin adım adım kılavuzumuza geçelim:

 1. İlk Windows Yükleyici buradan indirilir
 2. İndirdikten sonra herhangi bir virüsten koruma aracını ve Windows Defender’ı da devre dışı bıraktığınızdan emin olun.
 3. Şimdi ilk adımda, indirdiğiniz zip dosyasını çıkartın ve ardından o klasörü açın.
 4. Windows Loader.exe dosyasını bu klasörde bulabilirsiniz, bu yüzden sağ tıklayın ve yönetici olarak çalıştırın.
 5. Yazılım, yüklü Windows verilerini ve bilgisayarınızı görebileceğiniz bir yerde tanıtılacaktır. içinde kalmak
 6. Buradan Kurulum Sekmesi bölümüne ve ardından Yükle düğmesine basmanız yeterlidir.
 7. Yazılımın güncellenmesi birkaç saniye sürecektir, yalnızca yüklendiğinde durumun kontrol edildiğini görebilirsiniz.

Bu kadar. Şu anda Windows 7’yi lisans anahtarı olmadan etkinleştirdiniz ve bu, kullandığınız her sürümde çalışacaktır. Bu aktivasyon sonsuza kadar süreceğinden ve bu lisans Microsoft tarafından asla yasaklanmayacağından, tam bir gönül rahatlığı demektir.

Ayrıca Okuyun: Windows 10’u Kalıcı Olarak Ücretsiz Olarak Etkinleştirme

Windows 7 Lisans Anahtarının fiyatı nedir?

Artık bir aşamada korsan anahtar kullanmaktan rahatsız oluyorsunuz ve Windows 7 için yasal bir lisans istiyorsunuz, işte ihtiyacınız olabilecek fiyat tablosu. Bu İşletim Sisteminin fiyatı Home Premium için 129 dolardan başlıyor. Kariyer Sürümü lisansını satın almak size yaklaşık 199$’a mal olacak.

Windows 7 Ultimate en yeni ve en sevdiğim sürüm ve bu harika sürüm size 219 dolara mal olacak. Neden maliyetli olduğunun açıklaması zaten yukarıda belirtilmiştir. Microsoft bu işletim sistemini durdurduğu ve artık satmadığı için lisanslarını satın almaya çalışanlar için şimdi size kötü bir haberim var. Şans eseri, hala onu satan birkaç üçüncü taraf satıcı var.

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

S.1: Windows 7 Ultimate için ürün anahtarı nedir?

Windows 7 için Nihai Ürün Anahtarı Nereden Alınır. 25 karakterlik bir kod, bir Windows ürün anahtarıdır. İşletim sisteminin etkinleştirilmesi için kullanılır. Windows 7’nin herhangi bir sürümü için Microsoft, DVD ve Ürün Anahtarı Etiketi/Etiketi dahil olmak üzere donanımı olmadan Windows 7 Ürün Anahtarlarını etkinleştirmez.

S.2: Windows 7 için ürün anahtarını nereden alabilirim?

Genel olarak, fiziksel bir Windows kopyası satın aldıysanız, ürün anahtarı, Windows’un geldiği kutunun içindeki etikette veya kartta görünmelidir. Windows, PC’nize önceden yüklenmişse, ürün anahtarı, dizüstü bilgisayarınızdaki bir etikette görünmelidir. Ürün anahtarını kaybettiyseniz veya bulamıyorsanız, üreticiyle iletişime geçin.

S.3: Windows 7’yi ücretsiz alabilir miyim?

İnternette her yerde Windows 7’yi ücretsiz olarak bulabilirsiniz ve herhangi bir güçlük veya özel gereksinim olmaksızın indirilebilir. … Windows 7’nin bu kopyalarında birkaç sorun olabilir, hatta doğrudan içine kötü amaçlı yazılım yüklemiş olabilirler! Gerçekte, Windows’u satın aldığınızda, Windows’un kendisi için ödeme yapmazsınız.

S.4: Windows 7’nin bir ürün anahtarına ihtiyacı var mı?

Bazen bir sorun gidermek veya bir şeyi test etmek için bir cihaza bir işletim sisteminin yüklenmesi gerekir. Bu, ürün için bir lisans anahtarı girmenizi istemeden önce Windows 7’yi yükleyecek ve 30 gün boyunca ücretsiz olarak kullanmanıza izin verecektir.

S.5: Kaç çeşit Windows 7 vardır?

Beş sürümde, Windows 7 N sürümleri mevcuttur: Starter, Home Premium, Technical, Business ve Ultimate. Windows 7’nin N sürümlerinden CD’leri, DVD’leri ve diğer dijital ortam dosyalarını işlemek ve oynatmak için gereken kendi ortam yürütücünüzü ve yazılımı seçebilirsiniz.

S.6: Windows 7’yi ürün anahtarı olmadan nasıl kurarım?

Aygıt Özellikleri’ni yalnızca Windows + Duraklat/Break tuşuyla açın veya Makine simgesine sağ tıklayın ve ardından Özellikler’e tıklayın, aşağı kaydırın ve ardından Windows’un Windows 7’yi tetiklemesine izin ver’e tıklayın. Diğer kelimeler. Evet, ürünün anahtarını yazmanıza gerek yok!

S.7: Ürün Kimliği, ürün anahtarıyla aynı mı?

Hayır, ürünün ID’si ürününüzün anahtarı ile aynı değil. Windows’u etkinleştirmek için 25 karakterlik bir “Ürün Anahtarı”na ihtiyacınız vardır. Ürün Kimliği, yalnızca sahip olduğunuz Windows sürümünü açıklar.

S.8: Windows 7 satın alıp ücretsiz olarak 10’a yükseltebilir miyim?

Windows 7 ve Windows 8.1 kullanıcıları için Microsoft’un ücretsiz yükseltme teklifi birkaç yıl önce sona erdi, ancak yine de resmi olarak Windows 10’a ücretsiz yükseltme yapabilirsiniz. Bilgisayarınız Windows 10 için minimum gereksinimleri destekliyorsa Microsoft’un sitesinden güncelleme yapabilirsiniz.

S.9: Windows 7’yi etkinleştirmeden ne kadar süre kullanabilirim?

Microsoft, bir ürün aktivasyon anahtarına sahip olmadan, kopyanın geçerli olduğunu onaylayan 25 karakterlik alfasayısal bir dizeyle, kullanıcıların Windows 7’nin herhangi bir sürümünü 30 güne kadar yükleyip çalıştırmalarına izin verir. Windows 7, 30 günlük yetkisiz kullanım süresi boyunca etkinleştirilmiş gibi davranır.

S.10: 2020’den sonra Windows 7’yi kullanmaya devam edebilir misiniz?

10 yıl sonra, 14 Ocak 2020’de Windows 7 için sağlanan finansman sona erdi. Destek sona erdikten sonra Windows 7’yi kullanmaya devam ederseniz bilgisayarınız çalışmaya devam eder, ancak güvenlik güncelleştirmeleri dahil olmak üzere artık Microsoft’tan yazılım güncelleştirmeleri almayacağınız için güvenlik tehditlerine ve virüslere karşı daha savunmasız hale gelir.

S.111: Süresi dolmuş bir Windows 7’yi nasıl düzeltirim?

Pencerelerinizin etkinleştirme süresini sıfırlayabilirsiniz.

S.12: Windows 7’min orijinal olup olmadığını nasıl kontrol edebilirim?

Windows 7’nin orijinal olduğunu doğrulamanın ilk yolu, Başlat’ı tıklayıp ardından arama kutusuna Windows’u Etkinleştir yazmaktır. Windows 7 kopyanız etkinleştirilmiş ve orijinal ise, “Etkinleştirme iyiydi” şeklinde bir mesaj alacaksınız ve sağ tarafta Microsoft Orijinal yazılım logosunu göreceksiniz.

Çözüm

Yukarıda verilen Windows 7 Ürün Anahtarları %100 çalışır ve kendi kendini test eder. Her iki sürümün de farklı lisansları vardır, bu nedenle kopyalamadan önce adı kontrol etmeyi unutmayın. Anahtar uzun süre kullanıldıysa veya çalışmayan veya geçersiz olan bir anahtar hatasıyla karşılaşırsanız, anahtarsız etkinleştirme işlemini anlattığım yukarıdaki kılavuza göz atın.

Ayrıca, başka çalışan serileriniz varsa, birçok kişiye destek olacağından, buradan katkıda bulunduğunuzdan emin olun. Anahtar çalışırsa buraya da ekleyeceğim, böylece daha fazla ziyaretçiyi destekleyebilir. Hatta Windows 7 yükleyicisini kullandıktan sonra deneyiminizi paylaşmayı unutmayın. Başkalarının bu aracı anlamasını sağlayabilir ve diğer insanlar da bunu yaparak işe yarayıp yaramadığını öğreneceklerdir.

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Görüntüle
Başa dön tuşu