Telefon Numarasına Göre Snapchat’te Birini Nasıl Bulursunuz?

paradetay.net

Telefon Numarasına Göre Snapchat’te Birini Nasıl Bulursunuz? Snapchat’te birini bulmak zor olabilir, özellikle de o kişinin kullanıcı adına sahip değilseniz. Ancak, kişinin telefon numarasına sahipseniz, onu uygulamada bulmak için kullanabilirsiniz.

Telefon Numarasına Göre Snapchat’te Birini Nasıl Bulursunuz?

İşte Snapchat’te birini telefon numarasına göre bulmak için kullanabileceğiniz 10 yöntem.

Yöntem 1. Snapchat Arama İşlevini Kullanın

Snapchat’te birini bulmanın en kolay yolu, uygulamanın arama işlevini kullanmaktır. Snapchat uygulamasını açın, kamera ekranından aşağı kaydırın ve arama çubuğuna kişinin telefon numarasını girin. Kişi, Snapchat hesabını iletişim numarasıyla ilişkilendirdiyse, onu kolayca bulabilmeniz gerekir.

Yöntem #2. Bir Snapchat kullanıcı adı isteyin

Kişinin telefon numarasına sahipseniz ancak Snapchat kullanıcı adını bilmiyorsanız, ona her zaman doğrudan sorabilirsiniz. Onlara bir kısa mesaj gönderin veya bir arama yapın ve Snapchat kullanıcı adlarını isteyin.

Yöntem #3. Sosyal Medyayı Kullanın

Kişiyle Facebook, Twitter veya Instagram gibi diğer sosyal medya platformlarında bağlantınız varsa, Snapchat kullanıcı adı için profilini kontrol edebilirsiniz.

Yöntem #4. Bir Snapchat Bulucu Aracı kullanın

Telefon numaralarını kullanarak Snapchat’te birini bulabileceğini iddia eden birkaç web sitesi ve uygulama var. Bazı popüler seçenekler Snap-Username-Finder ve Snapdex’i içerir.

Yöntem #5. Telefon Numarasına Göre Snapchat’te Birini Bulmak için Telefon Rehberini Kullanın

Bulmaya çalıştığınız kişi telefonunuzun kişi listesindeyse, onu Snapchat’te bulmak için telefonunuzun yerleşik telefon rehberini kullanabilirsiniz. Telefon defterinize gidin ve kişinin adını veya telefon numarasını arayın.

Yöntem #6. Grup Sohbetlerini Kontrol Edin

Bulmaya çalıştığınız kişiyle herhangi bir grup sohbetinin parçasıysanız, Snapchat kullanıcı adlarını paylaşıp paylaşmadıklarını görmek için sohbet geçmişini kontrol edin.

Yöntem #7. Snapchat’te Birini Bulmak için Snapchat Desteğini Kullanın

Yukarıdaki yöntemlerin hepsini denediyseniz ve hala kişiyi bulamıyorsanız, yardım için Snapchat desteğine ulaşabilirsiniz.

Yöntem #8. Arkadaşlarınızdan Telefon Numarasına Göre Snapchat’te Birini Bulmalarını İsteyin

Bulmaya çalıştığınız kişiyle ortak arkadaşlarınız varsa, onlara kişinin Snapchat kullanıcı adını bilip bilmediklerini sorabilirsiniz.

Yöntem #9. Telefon Numarasına Göre Snapchat’te Birini Bulmak için Herkese Açık Profilleri Kontrol Edin

Bulmaya çalıştığınız kişinin herkese açık bir Snapchat profili varsa, onu kullanıcı adına göre bulmak için uygulamanın arama işlevini kullanabilirsiniz.

Yöntem #10. Telefon Numarasının Farklı Varyasyonlarını Deneyin

Bulmaya çalıştığınız kişi Snapchat hesabını telefon numarasına bağlamışsa, onu bulmak için telefon numarasının ülke kodunu ekleme veya çıkarma gibi farklı varyasyonlarını denemeniz gerekebilir.

Çözüm

Sonuç olarak, nereye bakacağınızı biliyorsanız Snapchat’te birini telefon numarasından bulmak zor bir iş değildir. Uygulamanın arama işlevini kullanabilir, kişinin kullanıcı adını sorabilir, sosyal medya profillerini kontrol edebilir, bir Snapchat bulucu aracı kullanabilir veya yardım için Snapchat desteğine ulaşabilirsiniz. Biraz çabayla Snapchat’te aradığınız kişiyi bulabilmelisiniz.

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Görüntüle
Başa dön tuşu