Telefon Numarası ile Birinin Adı Nasıl Bulunur?

paradetay.net

Telefon Numarası ile Birinin Adı Nasıl Bulunur? Telefon numaraları her yerde bulunabilir. Bunları kartvizitinizde, web sitenizde ve arkadaşlarınız ve aileniz için iletişim bilgilerinizde bulabilirsiniz. Muhtemelen farkında değilsiniz ama her gün bir telefon numarası kullanıyorsunuz! Ve bu kadar çok numara mevcutken kimin hangisine sahip olduğunu hatırlamak zor olabilir. Telefon numarası aramanın yardımcı olabileceği yer burasıdır!

Telefon numarası arama hizmeti, belirli bir telefon numarası hakkında bilgi aramanıza olanak tanır. Dolayısıyla, belirli bir numaranın kime ait olduğunu öğrenmek veya başka hangi numaralara sahip olduğunu öğrenmek istiyorsanız, bunu buradan yapabilirsiniz. Bu makale size birinin telefon numarasını ismine göre nasıl ücretsiz bulacağınızı öğretecek.

Telefon Numarası ile Birinin Adı Nasıl Bulunur?

Çevrimiçi olarak bir cep telefonu numarasının izini sürmek basittir ve yalnızca birkaç adım alır. Başlamak için, izlemek istediğiniz telefon numarasının alan kodunu bilmelisiniz. Alan kodunu bilmiyorsanız, Google’da veya başka bir arama motorunda arayın. Alan kodunu belirledikten sonra searchpeoplefree.net adresine gidin ve ekranın üst kısmındaki arama çubuğuna telefon numarasını yazın. Web sitesi size, telefon numaranızla ilişkilendirilebilecek akla gelebilecek tüm numaraların bir listesini, bunların ilgili yerlerini ve bunların sahibi olan firmanın adını gösterecektir.

Cep telefonu numaraları, numaranın veritabanını veren şirkette saklanır. Bu veritabanı halka açık değildir ve yalnızca polis kuvvetleri tarafından kullanılabilir. Web sitesi sizden adınızı, adresinizi, posta kodunuzu ve telefonunuzun veya tabletinizin markasını ve modelini isteyecektir. Ayrıca hesap numaranızı veya IMEI numaranızı (varsa) isteyecektir.

Telefon Numarasını Takip Et

Birçok kişi, arkadaşlarının ve aile üyelerinin telefon numaralarını nasıl elde edecekleri konusunda bilgisizdir. İnsanlar, telefon numarasını izlemek için birkaç basit çevrimiçi adımı izleyerek bunu yapabilir.

  1. Tanıdıklarınızın kişi listenizde olup olmadığını belirleyin. Öyleyse, Facebook veya Whatsapp arama çubuğuna adlarını veya e-posta adreslerini yazarak telefon numaralarını alabilirsiniz.
  2. Kişiyi kişi listenizde bulamıyorsanız, adını Google’da veya tercih ettiğiniz arama motorunda aramayı deneyin.
  3. Onlar hakkında daha fazla bilgi edinmek ve sabit hatlı bir telefon numarası olup olmadığını öğrenmek için searchpeoplefree.net gibi ters telefon rehberi hizmetlerini de deneyebilirsiniz.

Çevrimiçi olarak cep telefonu numaralarını izlemek için çeşitli teknikler vardır. Geriye doğru arama hizmeti bir seçenektir. Birçok farklı şirket, genellikle kullanımı ücretsiz olan bu hizmetleri sağlar.

Bir internet dizini, cep telefonu numaralarının izini sürmek için başka bir yaklaşımdır. Bu dizinler, telefon numarasının sahibi hakkında adres, operatör ve diğer iletişim bilgileri gibi bilgiler verir.

Cep telefonu numaralarını takip etmenin üçüncü yöntemi ise Facebook veya LinkedIn gibi sosyal medya sitelerini kullanmaktır. Birisi bu bilgileri profil sayfasında verdiyse, bu siteler aracılığıyla tam adını ve ikamet ettiği şehri öğrenebilirsiniz.

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Görüntüle
Başa dön tuşu