OnlyFans Hesabı Nasıl Açılır?

paradetay.net

Son dönemlerin adından en çok söz ettiren platformu olan OnlyFans Hesabı Nasıl Açılır? sorunuza cevap vereceğiz. Aşağıda vereceğimiz adımları uygulayarak OnlyFans hesabına kolayca sahip olabilirsiniz.

OnlyFans, sanal bir platformdur ve kullanıcıların kendi ürettikleri içerikleri satabilecekleri bir ortam sunmaktadır. Bu içerikler genellikle fotoğraf ve video şeklinde olmakla birlikte, yazılı içerikler de paylaşılabilir. OnlyFans hesabı açmak için bir web tarayıcısı ve internet bağlantısına sahip olmanız yeterlidir.

OnlyFans Nedir?

OnlyFans, Londra merkezli bir içerik paylaşım platformudur. Timothy Stokely tarafından kurulan, yalnızca resmi uygulaması olmayan bir web sitesidir. İçerik oluşturucular, belirli bir fiyata videolar, fotoğraflar ve hatta kişisel sohbet imkanı sunabilir.

OnlyFans sadece yetişkin içerik üreticilerinin kullandığı bir platform değildir ve her türden sanatçı tarafından kullanılmaktadır. Modeller, müzisyenler, aktörler, fitness uzmanları ve etkileyiciler, ek gelir elde etmek için OnlyFans’ı kullanır.

OnlyFans Hesabı Nasıl Açılır?

OnlyFans Hesabı Nasıl Açılır?

OnlyFans’da hesap oluşturmak için Mail, Twitter, Google ve Microsoft hesabınızı kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bu hesaplarınızı kullanarak aşağıdaki adımları uygulamaktır.

 • onlyfans.com‘a gidin.
 • Sign up for OnlyFans” seçeneğine tıklayın.
OnlyFans Hesabı Nasıl Açılır - Adım 1
OnlyFans Hesabı Nasıl Açılır – Adım 1
 • Açılan sayfada İsim-Soyisim, E-Posta ve Şifre alanlarını doldurun.
 • Sing Up” diyerek bilgileri onaylayın.
OnlyFans Hesabı Nasıl Açılır - Adım 2
OnlyFans Hesabı Nasıl Açılır – Adım 2
 • Ardından yazmış olduğunuz mail adresinize gelen doğrulama linkine tıklayarak hesabınızı doğrulayın.

Mail adresinizle kayıt olmak istemiyorsanız Twitter, Google ve Microsoft hesabınızı bağlayarak da hesap açabilirsiniz.

OnlyFans Kredi Kartı Ekleme

OnlyFans Kredi Kartı Ekleme
OnlyFans Kredi Kartı Ekleme

İlk kez bir kullanıcı veya “hayran” hesabı oluşturduğunuzda, aylık aboneliklerinizi ödemek için kredi kartı bilgilerinizi eklemeniz gerekir. Bir aylık abonelik (belirli bir hesap için) 5 ABD Doları ile 49,99 ABD Doları arasında değişebilir.

Ancak, OnlyFans içerik oluşturucularının çoğu aylık abonelik için 10 ila 20 ABD doları arasında ücret alır. Elbette abonelik ücretsiz de olabilir. 

OnlyFans kredi kartı eklemek için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz. Adımlar;

 • onlyfans.com‘a gidin.
 • Üyelik bilgilerinizi doğrulayarak hesabınıza giriş yapın.
 • Sol üst köşede bulunan profil fotoğrafınıza tıklayın.
 • Açılan menüden “Your Cards” seçeneğine tıklayın.
 • Açılan sayfada “Add a Payment Cart” seçeneğine tıklayın.
 • Billing Details” altındaki gerekli tüm bilgileri doldurun. Bu, kartın adını, kart numarasını, son kullanma tarihini vb. içerir.
 • Ardından altta bulunan “Submit” butonuna tıklayın.

Bu işlemlerin ardından kredi kartınızı eklemiş bulunmaktasınız. Artık ücretli hesaplara abone olabilirsiniz.

Kredi Kartı Olmadan OnlyFans’da Abone Olabilir Miyim?

Yetişkinlere yönelik eğlence sektörünün en popüler platformlarından biri olan OnlyFans, 130 milyon aboneye ve 2 milyon içerik üreticisine sahiptir.

OnlyFans hesabı oluşturmak için en az 18 yaşında olmanız gerektiğini unutmayın. İlk kez bir kullanıcı veya “hayran” hesabı oluşturduğunuzda, aylık aboneliklerinizi ödemek için kredi kartı bilgilerinizi eklemeniz gerekir. 

Lakin OnlyFans’da her hesap ücretli değildir ve ücretsiz olan hesaplara kredi kartından ödeme yapmadan abone olabilirsiniz.

Ama her halükarda kredi kartı eklemeniz gerekmektedir ve bu işlemi yapmak için de sanal kredi kart ekleyerek kullanabilirsiniz.

Sonuç

OnlyFans Hesabı Nasıl Açılır? başlıklı yazımızda sizlere nasıl hesap oluşturabileceğinizi ve kredi kartı ekleyeceğinizi anlattık. Bu tarz platformları kullanırken dikkatli olmanız gerekmektedir.

Limiti yüksek kredi kartı eklemek yerine limitini kendinizin belirleyeceği sanal kredi kartı eklemenizde fayda vardır. Eğer hesabınızı silmek istiyorsanız OnlyFans Hesap Kapatma yazımızdan faydalanabilirsiniz.

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Görüntüle
Başa dön tuşu