Messenger’da “Bu Kişiye Messenger’da Ulaşılamıyor” Mesajı Ne Demektir?

paradetay.net

Messengers kullanıcılarının çoğu “Bu Kişiye Messenger’da Ulaşılamıyor” mesajından haberdar olacaktır. Bu mesaj, bir kullanıcı Messenger’da birine mesaj gönderemediğinde görünür. Ancak, bu mesajın görünmesinin tek bir özel nedeni yoktur. Bu sorunun ortaya çıkabileceği çeşitli nedenleri listeledik ve ayrıca bunları kontrol etmek için yöntemler sağladık.

Bu kişiye Messenger’da ulaşılamıyor

Messenger’ınızda “Bu Kişiye Messenger’da Ulaşılamıyor” mesajının görünmesinin birkaç nedeni olabilir. Aşağıda, bir kullanıcının aşağıdaki mesajı görmesi ve mesaj gönderememesinin çeşitli nedenlerinin bir listesi verilmiştir:

 • Bir kullanıcı tarafından engellendi – En yaygın nedenlerden biri, mesajlaştığınız kişinin sizi Messenger veya Facebook’tan engellemesidir. Kullanıcıyı yanlışlıkla tarafınızdan engellediyseniz benzer olacaktır. Bu nedenle herhangi bir mesaj gönderemeyeceksiniz ve “Bu Kişiye Messenger’da Ulaşılamıyor” mesajını göreceksiniz.
 • Kullanıcının devre dışı bırakılmış bir hesabı var – Görünüşe göre, mesajlaştığınız kullanıcı Messenger ve Facebook’u devre dışı bıraktıysa, ona mesaj gönderemezsiniz. Hesabını yeniden etkinleştirene kadar “Bu Kişi Messenger’da Kullanılamıyor” mesajını göreceksiniz.
 • Facebook tarafından sonlandırılan bir hesap – Son olarak, eğer Facebook kullanıcının hesabını feshederse, o kişiye Messenger üzerinden mesaj gönderemezsiniz.

Arkadaşınıza mesaj gönderemeyecek olmanıza neden olacak aşağıdaki sebeplere artık aşina olduğunuza göre, aşağıdaki yöntemlerden hangisinin sizin için geçerli olduğunu kontrol edebilirsiniz.

Kullanıcının Sizi Engelleyip Engellemediğini Kontrol Etme

Yapmanız gereken ilk şey, kullanıcının sizi engelleyip engellemediğini kontrol etmektir. Kullanıcı sizi engellediyse, mesajlaşırken “Bu Kişi Messenger’da Kullanılamıyor” hatası görürsünüz. Engellenip engellenmediğinizi kontrol etmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. Her şeyden önce, açın Facebook ve ara profil kullanarak mesaj göndermeye çalıştığınız kullanıcının arama özelliği.
  Messengerda Bu Kisiye Messengerda Ulasilamiyor Mesaji Ne Demektir
  Facebook’ta kullanıcı arama
 2. Kullanıcının profilini bulamıyorsanız, aramayı deneyin. profil bir diğerinden Facebook hesabı. Kontrol etmek için bir arkadaşınızın hesabını da kullanabilirsiniz.
  1676026832 167 Messengerda Bu Kisiye Messengerda Ulasilamiyor Mesaji Ne Demektir
  Bir kullanıcıyı başka bir hesaptan arama
 3. Şimdi, hesap bir arkadaşının hesabında görünüyorsa, o zaman kullanıcının hesabı var demektir. engellendi Messenger ve Facebook’ta.

Kullanıcının Facebook Hesabını Devre Dışı Bırakıp Devre Dışı Bırakmadığını Kontrol Etme

Başka bir neden, kullanıcının Facebook ve Messenger hesaplarını devre dışı bırakması veya silmesi olabilir. Hesabın silinip silinmediğini veya sadece devre dışı bırakıldığını öğrenemezsiniz. Ancak, aşağıda belirtildiği gibi farklı hesaplar üzerinden kontrol ederek bunu onaylayabilirsiniz:

 1. aç senin Facebook uygulamasını açın ve mesaj göndermeye çalıştığınız kullanıcının hesabını arayın.
 2. Kullanıcıyı bulamıyorsanız, kullanıcıyı bir kullanıcıdan aramayı deneyin. arkadaşın hesabı. Hesap başka bir kimlik aracılığıyla bulunamazsa, bu, kullanıcının hesabını devre dışı bıraktığı veya hesabın Facebook’tan yasaklandığı anlamına gelir.
  Messengerda Bu Kisiye Messengerda Ulasilamiyor Mesaji Ne Demektir
  Facebook’ta kullanıcı arama
 3. Emin olmak için hesabı birkaç farklı kimlikten kontrol etmeyi de deneyebilirsiniz. Herhangi bir hesaptan kontrol etmeyi deneyin. arkadaş listesi veya Arkadaşlarımın arkadaşları.
  Not: Bazen hesap genel aramadan gizlenebilir ve yalnızca arkadaşlar veya arkadaşların arkadaşları tarafından görülebilir.

Kullanıcıyı Engellemediğinizden Emin Olma

Bazen yanlışlıkla arkadaş listenizdeki birini engellemiş olabilirsiniz. Bu, Messenger’da size benzer bir mesaj da gösterecektir. Aşağıdaki adımları izleyerek birini engelleyip engellemediğinizi kolayca kontrol edebilirsiniz:

 1. haberci uygulamasını açın ve “” ifadesini gördüğünüz sohbeti bulun.Bu Kişiye Messenger’da Ulaşılamıyor” İleti.
 2. Musluk Ve tutmak Sohbet için farklı seçenekleri görmek için sohbete tıklayın. eğer görürsen Engellemek seçeneği, o zaman kullanıcının engellenmediği anlamına gelir.
  1676026832 858 Messengerda Bu Kisiye Messengerda Ulasilamiyor Mesaji Ne Demektir
  Messenger’da engelleme seçeneğini kontrol etme
 3. Ancak, engeli kaldırmak seçeneği, o zaman bu, kişiyi engellediğiniz ve mesajlaşmadan önce engellemeyi kaldırmanız gerektiği anlamına gelir. üzerine dokunabilirsin engeli kaldırmak seçeneği ve herhangi bir sorun olmadan tekrar mesajlaşmaya başlayın.
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Görüntüle
Başa dön tuşu