Kullanıcı adı olmadan Instagram’da birini nasıl bulabilirim?

paradetay.net

Kullanıcı adı olmadan Instagram’da birini nasıl bulabilirim? Instagram’da kullanıcı adı olmadan birini bulmak zor olabilir, ancak onu bulmak için kullanabileceğiniz birkaç yöntem vardır.

Kullanıcı adı olmadan Instagram’da birini nasıl bulabilirim?

İşte Instagram’da kullanıcı adı olmadan birini bulmanıza yardımcı olacak 10 yöntem:

Yöntem 1. E-posta veya telefon numarası ile arayın

Kişinin e-posta adresini veya telefon numarasını biliyorsanız, onları aramak için Instagram’daki arama çubuğunu kullanabilirsiniz. Arama çubuğuna e-posta adresini veya telefon numarasını yazmanız ve herhangi bir hesap görünüp görünmediğine bakmanız yeterlidir.

Yöntem #2. Facebook’u kullan

Bulmaya çalıştığınız kişi Facebook hesabına bağlıysa, onu Facebook’ta aramayı ve ardından Instagram hesabını oradan bulmayı deneyebilirsiniz.

Yöntem #3. Arkadaşlarına sor

Bulmaya çalıştığınız kişiyle ortak arkadaşlarınız varsa, onlara kişiyi Instagram’da takip edip etmediklerini ve size kullanıcı adlarını verip veremeyeceklerini sorun.

Yöntem #4. Konuma göre ara

Kişinin konumunu biliyorsanız, Instagram’da konuma göre aramayı deneyebilirsiniz. “Keşfet” bölümüne gidin ve “Yerler” seçeneğine dokunun, ardından kişinin konumunu yazın ve herhangi bir hesap görünüp görünmediğine bakın.

Yöntem #5. Instagram’da birini bulmak için yaygın kullanıcı adlarını deneyin

Kişinin adını biliyorsanız, Instagram’da adının yaygın varyasyonlarını aramayı deneyin. Bu, tam adlarını, adlarını, soyadlarını veya baş harflerini kullanmayı içerebilir.

Yöntem #6. Instagram’da birini bulmak için hashtag ile arama yapın

Bulmaya çalıştığınız kişi belirli bir hashtag kullandıysa, Instagram’da o hashtag’i aramayı deneyebilir ve hesabının arama sonuçlarında görünüp görünmediğini görebilirsiniz.

Yöntem #7. Instagram’da birini bulmak için karşılıklı takipçileri kontrol edin

Bulmaya çalıştığınız kişiyi tanıyor olabilecek birini takip ederseniz, aradığınız kişinin listede görünüp görünmediğini görmek için takipçilerini kontrol edebilirsiniz.

Yöntem #8. Tersine görsel arama kullanın

Kişinin bir resmine sahipseniz, Instagram hesabını bulmaya çalışmak için tersine görsel aramayı kullanabilirsiniz. Resmi Google Görseller gibi bir tersine görsel arama motoruna yükleyin ve arama sonuçlarında herhangi bir Instagram hesabının görünüp görünmediğine bakın.

Yöntem #9. Instagram’ın “Önerilen” hesaplarını kullanın

Bulmaya çalıştığınız kişiyi tanıyor olabilecek birini takip ediyorsanız, aradığınız kişinin listede görünüp görünmediğini görmek için Instagram’ın “Önerilen” hesaplarına bakabilirsiniz.

Yöntem #10. Bir sosyal medya arama motorunu deneyin

Kişinin Instagram hesabını adına, e-posta adresine veya telefon numarasına göre aramak için Social Catfish veya Pipl gibi bir sosyal medya arama motorunu kullanmayı da deneyebilirsiniz.

Çözüm

Sonuç olarak, Instagram’da kullanıcı adı olmadan birini bulmak zor olabilir, ancak onları bulmak için kullanabileceğiniz birkaç yöntem vardır. E-posta veya telefon numarasıyla arama yapıyor, arkadaşlarınıza soruyor veya tersine görsel arama kullanıyor olun, Instagram’da aradığınız kişiyi bulmanıza yardımcı olacak birkaç yol vardır. Unutmayın, bu biraz zaman ve sebat gerektirebilir, ancak eninde sonunda aradığınız kişiyi bulabileceksiniz.

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Görüntüle
Başa dön tuşu