Kroger Hesabı Nasıl Silinir?

paradetay.net

Kroger Hesabı Nasıl Silinir? Kroger hesabı olan müşteriler çevrimiçi satın alabilir, kupon kullanabilir ve alışverişi daha kolay hale getiren hizmetlere kaydolabilir. Ancak hizmete olan ilginizi kaybettiğinizde veya hesabı iptal etmeniz gerektiğinde, bir süre sonra Kroger hesabını devre dışı bırakmanız gerekebilir. Peki, Kroger hesabınızdan nasıl kurtulabilirsiniz? İşte adım adım bir rehber!

Kroger nedir?

Kroger Company, genellikle basitçe Kroger, Amerika Birleşik Devletleri’nde (doğrudan veya yan kuruluşlar aracılığıyla) süpermarketler ve çok departmanlı mağazalar işleten bir Amerikan perakende şirketidir.

Kroger Hesabı Nasıl Silinir?

Neyse ki 2022’de Kroger hesabınızı silebilirsiniz. Kroger hesabınızı tamamen kaldırmak için bunu internet üzerinden, telefonla veya Kroger ekibine istek göndererek yapabilirsiniz. Hesabı sildikten sonra uygulamayı telefonunuzdan silebilirsiniz.

Kroger hesabınızı silmek için adım adım işlem hakkında ek bilgi için okumaya devam edin!

Kroger Hesabınızı Silebilir misiniz?

Bir Kroger hesabıysanız ve hizmetleri artık kullanmıyorsanız silebilirsiniz. Neyse ki, web sitesindeki adım adım kılavuzu izlerseniz veya Kroger ekibini ararsanız, işlem basittir.

Kroger Hesabını Kaldırmanın En İyi Yöntemleri

Kroger hesabınızı silmek için üç seçeneğiniz vardır. Her birine daha yakından bakalım.

Yöntemler #1. Web Sitesi Üzerinden Hesabınızı Silin

Web sitesi, hesabınızı kaldırmanın en basit yollarından biridir. Aşağıdaki adımları uygulayın:

 1. Tarayıcınızı başlatın ve Kroger web sitesine gidin.
 2. Sayfanın sağ üst köşesinden Kroger.com hesabınıza giriş yapın. Oturum açmak için e-posta adresinizi ve şifrenizi girin. Parolanızı hatırlamıyorsanız, “Parolanızı mı unuttunuz?” sıfırlamak için. Hesabı oluşturmak için kullandığınız Google hesabını kullanarak oturum açın.
 3. Hesap ayarlarına erişmek için sağ üst köşedeki “Hesap” simgesini tıklayın. Bu sizi ayarlar sayfasına götürür.
 4. Hesap ayarları sayfasında, “Hesabı Sil ve İptal Et” etiketli kırmızı bir düğme görene kadar aşağı kaydırın. Hesabı kalıcı olarak silmek için bu seçeneği belirlerken tüm talimatları okuyun.
 5. Hesabı silmeye hazırsanız seçeneği seçin. Silme işlemini onaylamanız istenecektir.
 6. Onay sayfasında, şifrenizi girmeniz ve iptal için bir neden seçmeniz istenecektir. Ardından, Kroger hesabını kalıcı olarak iptal etmek ve kaldırmak için kırmızı “Hesabı İptal Et ve Sil” düğmesine bir kez daha tıklayın.

Yöntem #2. Talep Göndererek Kroger Hesabınızı Silin

Ancak, satıcıya talepte bulunarak hesabı silebilirsiniz. İşte adım adım bir kılavuz:

 1. Kroger hesap bilgilerinizi girin.
 2. Web sitesinin “Bize Ulaşın” sayfasına gidin.
 3. İstekleri e-posta veya telefon yoluyla göndermek isteyip istemediğinizi seçin.
 4. E-posta göndermeyi seçerseniz, sağlanan yuvalara adınızı ve e-posta adresinizi girin.
 5. Bir konu seçin veya tüm seçenekleri görmek için “Diğerleri”ni tıklayın.
 6. Son kutuyu, Kroger ekibiyle iletişime geçme nedenlerinizle birlikte doldurun.
 7. İşlemi bitirmek için “Gönder” düğmesine tıklayın.

Yöntem #3. Arayarak Kroger Hesabınızı Silin

Hesabı silme konusunda size yardımcı olması için bir Kroger çalışanından da isteyebilirsiniz. İşte bunu nasıl yapacağınız:

 1. Kroger hesabının tam adınız ve iletişim bilgilerinize sahip olduğunu onaylayın.
 2. Bir müşteri hizmetleri temsilcisiyle görüşmek için 1-800-576-4377 numaralı telefonu arayın.
 3. Hesabınızı silmeniz gerektiğini onlara bildirin.
 4. Silme prosedürüne yardımcı olması için hesabın ayrıntılarını sağlayın.
 5. Bundan sonra aldığınız bildirimi saklayın.

Kroger Üyeliğinizi Nasıl İptal Edersiniz?

Kroger Plus, Kroger Boost veya Kroger Rx Savings Club üyeliğiniz varsa ve hizmeti sonlandırmanız gerekiyorsa üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. Bu, uygulama veya web sitesi aracılığıyla hesabınıza giriş yaparak gerçekleştirilebilir. Üyeliğinizi iptal etmek için otomatik yenilemeyi kapattığınızdan emin olun.

Bu, hesabın size üyelik için ödeme yapmasını engeller ve kartınızı hesaptan ayırır. Ayrıca Kroger çalışanlarını arayabilir ve herhangi bir hizmetteki üyeliğinizi iptal etme sürecinde size yol göstermelerini isteyebilirsiniz.

Kroger Hesabınızı Devre Dışı Bırakabilir misiniz?

Hesabı devre dışı bırakmak isterseniz site veya uygulama üzerinden tamamen silebilir veya ödeme seçeneklerini geri çekebilirsiniz. Ödemeyi ve otomatik yenilemeyi sildiğinizde, hesap varlığını sürdürür. Ödemeyi yaptığınız takdirde iade edebilir ve Kroger hesabınızı tekrar kullanabilirsiniz.

Alışveriş Yapanlar Neden Kroger Kimliğini Kaldırıyor?

Bir Kroger hesabı, çevrimiçi alışveriş yapmak veya kupon ve promosyonlardan yararlanmak için oldukça yararlı olsa da, bazı müşterilerin hesabı iptal etmesi gerekir. Bir üye, Target, Walmart, Costco veya Amazon gibi başka bir platforma katılmak isterse, hesabını devre dışı bırakmalıdır. İnsanlar, artık para biriktirmek gibi bir işleve hizmet etmediklerinde hesapları kaldırmayı seçerler.

Çözüm

2022’de Kroger hesabınızı kaldırabileceksiniz. Kroger hesabınızı tamamen kaldırmak için internet üzerinden, telefonla veya Kroger ekibine istek göndererek yapabilirsiniz. Hesabı iptal ettikten sonra uygulamayı telefonunuzdan kaldırarak işlemi tamamlayabilirsiniz.

Ayrıca Okuyun: Spotify Hesabı Kalıcı Olarak Nasıl Silinir?

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Görüntüle
Başa dön tuşu