Kırmızı Tuborg Fiyat – Güncel Bira Fiyatları

paradetay.net

Kırmızı Tuborg Fiyat bilgisi paylaşacağımız yazımızda [year] yılının güncel fiyatları sürekli yenilenerek sizlerle paylaşılacaktır.

Bira, alkollü fermantasyonla elde edilen su, maltlanmış veya maltlanmamış tahıl, maya ve şerbetçiotundan yapılan alkollü, gazlı bir içecektir.

Efsaneye göre bira, yaklaşık 6000 yıl önce Mezopotamya‘da sarhoş edici etkisi olan bir çeşit mayalanmış ekmek hamuru olarak ortaya çıktı. Bu, ekmek hamurundan bira yapmak için halihazırda dört farklı yöntem geliştirmiş olan Sümer bira kültürünün doğmasına neden oldu. 

Binlerce yıllık geçmişi olan bu içeceği günümüzde üretip satan birçok firma meydana geldi. Bunlardan biri de yazımızın asıl konusunu oluşturan kırmızı Tuborg’un üreticisi Türk Tuborg firmasıdır.

20 yıldır dev bira üreticisi Carlsberg ile işbirliği olan Türk Tuborg 1967 yılında İzmir-Pınarbaşı’nda kurulmuş ve 1969 yılından beridir de bira ve malt üretimine devam etmektedir.

Kırmızı Tuborg Fiyat [year]

Kırmızı Tuborg Fiyat - Kırmızı Tuborg Ne Kadar
Kırmızı Tuborg Fiyat – Kırmızı Tuborg Ne Kadar

Tuborg, 31’den fazla ülkede çeşitli biralar satmaktadır. Bu çeşitler arasında Tuborg Green, Tuborg Lemon, Tuborg Noel birası, Tuborg Gold, Tuborg Red, Tuborg Twist, Tuborg Black ve Tuborg Fine Festival bulunmaktadır.

Kırmızı Tuborg, ülkemizde en çok tüketilen biralardan biridir. Durum böyleyken Kırmızı Tuborg fiyat bilgisi alkol tüketenler için önemli hale geliyor.

Tuborg Kırmızı Fiyat;

Santilitre (cl) Fiyat
23,7cl Kutu Kırmızı Tuborg Fiyat 32 TL
50cl Kutu Kırmızı Tuborg Fiyat 37 TL
Kırmızı Tuborg Fiyat – [year]

Kırmızı Tuborg Alkol Oranı

Kırmızı Tuborg Alkol Oranı - Tuborg Shot Alkol Oranı
Kırmızı Tuborg Alkol Oranı – Tuborg Shot Alkol Oranı

Tuborg Kırmızı Extra Special,  has sert aroması ile alkol oranı en yüksek biralardan biridir. Kutusundaki “Yüksek Alkollü Bira” yazısıyla diğer biralara göre daha alkollü olduğu belli oluyor.

İsim Tuborg Kırmızı Special Bira (500 ml)
CL 50
Alkol Oranı %7.5
Kalori 241
Promil 37
Üretim Yeri Türkiye – Türk Tuborg Bira ve Malt Sanayii A.Ş.
Barkod 8690582132408
Kırmızı Tuborg Alkol Oranı

Tabloda da göreceğiniz üzere Kırmızı Tuborg 50 CL biranın alkol oranı %7.5‘dir. Tuborg Kırmızı Shot’da ise %9 oranında alkol bulunmaktadır.

İsim Tuborg Kırmızı Shot Bira (237 ml)
CL 23,7
Alkol Oranı %9
Kalori 150
Promil 22
Üretim Yeri Türkiye – Türk Tuborg Bira ve Malt Sanayii A.Ş.
Barkod 8690582122805
Tuborg Shot Alkol Oranı

Kırmızı Tuborg kaç para sorusuna ve alkol oranına cevap verdik. Diğer trend içeriklerimize nediyoo.com/trend sayfamızdan ulaşabilirsiniz

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Görüntüle
Başa dön tuşu