Bir Erkek Ciddi Düşündüğü Kıza Nasıl Davranır?

paradetay.net

Bir erkek ciddi düşündüğü kıza nasıl davranır? bu sorunun cevabı kişiden kişiye değişse de her erkeğin normalin dışında yaptığı bazı davranışlar vardır. Yazımızda erkeğin ilişkide ciddi olduğunu anlamanın yollarını göstereceğiz.

Sevdiğini söyleyemeyen erkek nasıl davranır?

Hoşlanan erkek nasıl davranır?

⬇️ Soruların cevapları için yazımızı okumaya devam edin… ⬇️

Bir Erkek Ciddi Düşündüğü Kıza Nasıl Davranır?

Erkekler aşık olduklarında çok daha tutkulu ve çılgın olma eğilimindedirler. Erkekler genellikle sevdiklerini ve ciddi düşündüğünü söyleyemezler ama bunu belli başlı davranışlarla belirtirler. İşte bu davranışlar;

Romantik Olurlar

Ciddi dusunen erkek nasil davranir
Ciddi düşünen erkek nasıl davranır

Erkekler bir kadına aşık olduğunda ona hediyeler vermeyi, onu güzel yerlere götürmeyi ve onu gülümsetmeye çalışır.

Bu nedenle, kaliteli yemek mekanlarına geziler düzenlediğini, size çiçek verdiğini veya benzer şeyler yaptığını fark ederseniz, muhtemelen aşıktır.

Aşık Oldukları Kızla Hava Atmaya Başlarlar

Ciddi düşünmeyen bir erkek kız arkadaşını ailesiyle veya arkadaşlarıyla tanıştırmak için hiçbir çaba göstermez. Aşık olan erkek ise kadını sosyal hayatının bir parçası haline getirir.

Dolayısıyla seni ailesiyle, arkadaşlarıyla tanıştırmaya ve sevdiği yerlere götürmeye başladıysa seninle ciddi düşünmeye başlamış demektir.

Size Hayatında Ne Varsa Anlatmaya Başlarlar

Erkekler ciddi dusundugu kiza nasil davranir
Erkekler ciddi düşündüğü kıza nasıl davranır?

Erkekler kadınlara göre günlük hayatlarından, ailelerinden daha az bahsederler. Ama ciddi düşünen bir erkek size iş arkadaşlarından tutunda babasının mahallede yaşadığı bir tartışmaya kadar her şeyi anlatır. Tabi yine de bu durum karakter meselesi de olabilir onun ayrımını sizin yapmanız gerekiyor.

Görüşlerinizle İlgilenmeye Başlarlar

Erkekler kendilerini ilgilendirmeyen çoğu konuda umursamaz olabilmektedir. Bu durum ciddi düşünen erkek için ise tam tersi olabilir.

Sizin düşündüğümüz herşeyle; yemek, ayakkabı, kıyafet ve hatta siyasi tercihinizle bile çok fazla ilgilenme eğilimindedirler.

Sizi İncitmemek İçin Elinden Geleni Yapar

Bir erkek eğer bir kıza hakaret ediyorsa, ona saygısızlık ediyorsa ve yapmasını istemediği şeyleri yapıyorsa ne seviyordur ne de ciddi düşünüyordur.

Erkekler cidden aşık olduklarında o kadını incitme fikrine dayanamazlar ve sizi üzecek her davranıştan kaçmaya çalışırlar.

Yumuşarlar

Ciddi dusunen erkek
Ciddi düşünen erkek

Dışarıdan çok sert duran bazı erkekler sevdikleri kızın yanında bir çocuğa dönüşebiliyorlar. Eğer başkalarına karşı sert olup sizin yanınızda çocuklaşan bir erkek varsa sizi seviyor demektir.

Sizi Diğer Seçeneklere Tercih Ederler

Böyle bir durumun nedeni, onların gözünde öncelik olmanızdır. Bu nedenle arkadaşlarıyla gezinmek veya oyun oynamak yerine sizinle vakit geçirmeyi tercih edecektir.

Ciddi Düşünen Erkek Cinsellik Konuşur Mu?

Evet, tabii ki konuşur. Cinselliğin ciddi düşünüp düşünmemekle alakası yoktur. Davranışların oranı ve boyutu önemlidir. Seven birisi sevdiğine dokunur, onunla beraber olmak ve konuşmak ister. Tabi ilişkide cinsellik dışında birşey yoksa ve başka şeyler paylaşmıyorsanız bunu oturup düşünmeniz lazım.

Erkekler Hangi Kızla Ciddi Düşünür?

Erkekler, ağır başlı, çalışkan, kendi ayakları üzerinde durabilen, zeki, sadık, olgun ama içindeki çocuğu yaşatabilen, hayat şartları uyan, benzer zevkleri olan kızlarla genellikle ciddi düşünür. Ama bu sorunun genel bir cevabı da yoktur.

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Görüntüle
Başa dön tuşu